I-LECO N-TYPEUbuchwepheshe Beselula
Ubuchwepheshe be-SMBB Half Cut Cell
Iseli Elibili LobusoUbuchwepheshe beModule
Ukusebenza Okuhle Kakhulu Kwe-Anti-PID Low LID
Imiphumela Engashisi Kakhulu Yokufiphaza Amabala Ashisayo
Ukuphuma Kwamandla Okuphezulu I-BOS ne-LCOE Ephansi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ikhwalithi Ejwayelekile ye-IEC61215/IEC61730
● Ukuhlolwa kwe-IEC61701/IEC62716 Usawoti/Inkungu/i-Amoniya
| Amaseli Elanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani lamaseli | 108 (6x18) |
| Ubukhulu | 1961 x 1134 x 33mm |
| Isisindo | 27.8kg |
| Ingilazi Yangaphambili/Yangemuva | Ingilazi embozwe ngo-2.0mm ethambile kancane |
| Uhlaka | I-alloy ye-aluminium e-anodized (umthwalo ophezulu oqinisiwe ongawukhetha) |
| Ibhokisi Lokuhlangana | Isilinganiso se-Ip68 (3 ngama-diode adlulayo) |
| Amakhebula Okukhipha | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngezifiso | |
| Izixhumi | Iyahambisana ne-Mc4 |
| Ukuhlolwa komthwalo wemishini | Ngaphambili 5400Pa / Ngemuva 2400Pa |
| ISIGABA SAMANDLA | I-ALDB-490ND | I-ALDB-495ND | I-ALDB-500ND | I-ALDB-505ND | I-ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| I-Voltage Yesekethe Evulekile (iVoc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Amandla Aphezulu Amanje (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| UKUSEBENZA KOKUSEBENZA KWEMODULI (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
I-STC: I-Irradiance 1000W/m², izinga lokushisa leseli 25ºC, AM1.5G
I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², izinga lokushisa elizungezile 20ºC, isivinini somoya 1m/s, AM1.5G
| Ukuzuza Kwangemuva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Amandla Aphezulu (i-Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Isitsha | 40'HQ |
| Izingcezu ngephalethi ngayinye | 34 |
| Amaphalethi ngesitsha ngasinye | 24 |
| Izingcezu ngesitsha ngasinye | 816 |
| Izinga lokushisa leModule Yokusebenza | -40℃ kuya ku-+85℃ |
| I-Voltage Yesistimu Ephezulu | 1500 DC (IEC) |
| Isilinganiso se-Fuse sochungechunge oluphezulu | 30A |
| Ukubekezelela Amandla | 0/+5W |
| Izinga Lokushisa Elijwayelekile Lokusebenza (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Voc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com