| IPHROJEKTHI KAGESI | AMAPHARAMETHI | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Amandla aphezulu | I-Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| I-voltage yokusebenza efanele | I-Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Ukusebenza kwamanje okuhle kakhulu | I-Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| I-voltage yesekethe evulekile | Izwi(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| I-Short-circuit yamanje | I-Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Ibanga lokushisa lokusebenza kwemodyuli | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| I-voltage ephezulu yesistimu | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Ubuningi be-fuse yamanje | A | 25 | |||
| Ububanzi bokubekezelela amandla | % | 0~+3% | |||
| *STC (Isimo sokuhlola esijwayelekile): Ukukhanya kwangaphambili okungu-1000W/m², Izinga lokushisa leseli lingu-25℃, i-Spectrum AM1.5. | |||||
| Isilinganiso sokushisa okusebenzayo kweseli | I-VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Isilinganiso sokushisa samandla esiphezulu | I-Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Isilinganiso sokushisa kwe-voltage ye-Open-circuit | I-Voc | %/℃ | -0.24 |
| Isilinganiso sokushisa samanje se-short-circuit | I-Isc | %/℃ | 0.04 |
| Izinga lokuphepha | Isigaba II |
| Iwaranti yomkhiqizo | Iminyaka eyi-12 yezinto zomkhiqizo kanye nobuchwepheshe |
| Iwaranti yamandla | Ukukhishwa kwamandla okuqondile kweminyaka engama-25 |
| *Ukuncipha konyaka wokuqala kungu-2%. Kusukela ngonyaka olandelayo, ukwehla kwaminyaka yonke kungaphansi kuka-0.5%. Amandla emojuli angaphansi kuka-80% ngonyaka wama-25. | |
| Uhlobo lweseli | Iseli le-TOPCon 182×91mm |
| Ukuhlelwa kweseli | Ama-pcs angu-144 (12×12) |
| Usayizi wemojuli | 2260x1219x2.7mm |
| Isisindo semojuli | 7.44kg |
| Ibhokisi lokuhlangana | Isilinganiso sokufakwa ngaphakathi kwendlu IP68 |
| Ikhebula lokukhipha | Ubude bentambo engu-4mm², 500mm. Ubude bekhebula bungenziwa ngezifiso |
| Uhlobo lwesixhumi | Ukuhambisana kwe-MC4 |
| Uhlaka | Akukho |
| Umthwalo omile wangaphambili (ingcindezi yeqhwa) | 5400Pa |
| Umthwalo ongemuva omile (umfutho womoya) | 2400Pa |
| Ezokuthutha | Iloli Yesikhulumi 13m | Iloli Yesikhulumi 17.5m | Isitsha 20'C | Isitsha 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Usayizi | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Iphalethi | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Isiqephu/Iphalethi | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Izingcezu eziphelele | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Usayizi wokupakisha (i-Pallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Amandla aphezulu (W) | Ukusebenza Kahle Kokuguqulwa | Isisindo | Iwaranti Yomkhiqizo | Iwaranti Yamandla | Usayizi Wemojuli | Ukuhlelwa Kweseli |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1219x2.7mm | 144pcs (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1110x2.7mm | 132pcs(11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1020x2.7mm | 120pcs (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x918x2.7mm | 108pcs (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x825x2.7mm | 96pcs(8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x735x2.7mm | 84pcs (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x644x2.7mm | 72pcs (6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 1545x425x2.7mm | 72pcs (6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 1150x927x2.7mm | 54pcs (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | Iminyaka eyi-12 | Iminyaka engama-25 | 1750x1150x2.7mm | 80pcs (8x10) |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com