I-LECO N-TYPEUbuchwepheshe Beselula
Ubuchwepheshe be-SMBB Half Cut Cell
Iseli Elibili LobusoUbuchwepheshe beModule
Ukusebenza Okuhle Kakhulu Kwe-Anti-PID Low LID
Imiphumela Engashisi Kakhulu Yokufiphaza Amabala Ashisayo
Ukuphuma Kwamandla Okuphezulu I-BOS ne-LCOE Ephansi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ikhwalithi Ejwayelekile ye-IEC61215/IEC61730
● Ukuhlolwa kwe-IEC61701/IEC62716 Usawoti/Inkungu/i-Amoniya
| Amaseli Elanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani lamaseli | 120 (6x20) |
| Ubukhulu | 2172 x 1303 x 35mm |
| Isisindo | 35.0kg |
| Ingilazi Yangaphambili/Yangemuva | Ingilazi embozwe ngo-2.0mm ethambile kancane |
| Uhlaka | I-alloy ye-aluminium e-anodized (umthwalo ophezulu oqinisiwe ongawukhetha) |
| Ibhokisi Lokuhlangana | Isilinganiso se-Ip68 (3 ngama-diode adlulayo) |
| Amakhebula Okukhipha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngezifiso | |
| Izixhumi | Iyahambisana ne-Mc4 |
| Ukuhlolwa komthwalo wemishini | Ngaphambili 5400Pa / Ngemuva 2400Pa |
| ISIGABA SAMANDLA | I-ALEK-620ND | I-ALEK-625ND | I-ALEK-630ND | I-ALEK-635ND | I-ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| I-Voltage Yesekethe Evulekile (iVoc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Amandla Aphezulu Amanje (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| UKUSEBENZA KOKUSEBENZA KWEMODULI (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
I-STC: I-Irradiance 1000W/m², izinga lokushisa leseli 25ºC, AM1.5G
I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², izinga lokushisa elizungezile 20ºC, isivinini somoya 1m/s, AM1.5G
| Ukuzuza Kwangemuva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Amandla Aphezulu (i-Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Isitsha | 40'HQ |
| Izingcezu ngephalethi ngayinye | 32 |
| Amaphalethi ngesitsha ngasinye | 18 |
| Izingcezu ngesitsha ngasinye | 576 |
| Izinga lokushisa leModule Yokusebenza | -40℃ kuya ku-+85℃ |
| I-Voltage Yesistimu Ephezulu | 1500 DC (IEC) |
| Isilinganiso se-Fuse sochungechunge oluphezulu | 35A |
| Ukubekezelela Amandla | 0/+5W |
| Izinga Lokushisa Elijwayelekile Lokusebenza (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Pmax | -0.30%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Voc | -0.24%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Isc | +0.04%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com