I-LECO N-TYPEUbuchwepheshe Beselula
Ubuchwepheshe be-SMBB Half Cut Cell
Iseli Elibili LobusoUbuchwepheshe beModule
Ukusebenza Okuhle Kakhulu Kwe-Anti-PID Low LID
Imiphumela Engashisi Kakhulu Yokufiphaza Amabala Ashisayo
Ukuphuma Kwamandla Okuphezulu I-BOS ne-LCOE Ephansi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ikhwalithi Ejwayelekile ye-IEC61215/IEC61730
● Ukuhlolwa kwe-IEC61701/IEC62716 Usawoti/Inkungu/i-Amoniya
| Amaseli Elanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani lamaseli | 132 (6x20) |
| Ubukhulu | 2382 x 1134 x 33mm |
| Isisindo | 33.8kg |
| Ingilazi Yangaphambili/Yangemuva | Ingilazi embozwe ngo-2.0mm ethambile kancane |
| Uhlaka | I-alloy ye-aluminium e-anodized (umthwalo ophezulu oqinisiwe ongawukhetha) |
| Ibhokisi Lokuhlangana | Isilinganiso se-Ip68 (3 ngama-diode adlulayo) |
| Amakhebula Okukhipha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngezifiso | |
| Izixhumi | Iyahambisana ne-Mc4 |
| Ukuhlolwa komthwalo wemishini | Ngaphambili 5400Pa / Ngemuva 2400Pa |
| ISIGABA SAMANDLA | I-ALDT-605ND | I-ALDT-610ND | I-ALDT-615ND | I-ALDT-620ND | I-ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| I-Voltage Yesekethe Evulekile (iVoc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Amandla Aphezulu Amanje (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| UKUSEBENZA KOKUSEBENZA KWEMODULI (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², izinga lokushisa leseli 25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², izinga lokushisa elizungezile lingu-20°C, isivinini somoya esingu-1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangemuva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Amandla Aphezulu (i-Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Isitsha | 40'HQ |
| Izingcezu ngephalethi ngayinye | 34 |
| Amaphalethi ngesitsha ngasinye | 20 |
| Izingcezu ngesitsha ngasinye | 680 |
| Izinga lokushisa leModule Yokusebenza | -40℃ kuya ku-+85℃ |
| I-Voltage Yesistimu Ephezulu | 1500 DC (IEC) |
| Isilinganiso se-Fuse sochungechunge oluphezulu | 30A |
| Ukubekezelela Amandla | 0/+5W |
| Izinga Lokushisa Elijwayelekile Lokusebenza (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Voc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com