I-LECO N-TYPEUbuchwepheshe Beselula
Ubuchwepheshe be-SMBB Half Cut Cell
Iseli Elibili LobusoUbuchwepheshe beModule
Ukusebenza Okuhle Kakhulu Kwe-Anti-PID Low LID
Imiphumela Engashisi Kakhulu Yokufiphaza Amabala Ashisayo
Ukuphuma Kwamandla Okuphezulu I-BOS ne-LCOE Ephansi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ikhwalithi Ejwayelekile ye-IEC61215/IEC61730
● Ukuhlolwa kwe-IEC61701/IEC62716 Usawoti/Inkungu/i-Amoniya
| Amaseli Elanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani lamaseli | 156 (6x26) |
| Ubukhulu | 2465 x 1134 x 33mm |
| Isisindo | 34.8kg |
| Ingilazi Yangaphambili/Yangemuva | Ingilazi embozwe ngo-2.0mm ethambile kancane |
| Uhlaka | I-alloy ye-aluminium e-anodized (umthwalo ophezulu oqinisiwe ongawukhetha) |
| Ibhokisi Lokuhlangana | Isilinganiso se-Ip68 (3 ngama-diode adlulayo) |
| Amakhebula Okukhipha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngezifiso | |
| Izixhumi | Iyahambisana ne-Mc4 |
| Ukuhlolwa komthwalo wemishini | Ngaphambili 5400Pa / Ngemuva 2400Pa |
| ISIGABA SAMANDLA | I-ALVH-620ND | I-ALVH-625ND | I-ALVH-630ND | I-ALVH-635ND | I-ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| I-Voltage Yesekethe Evulekile (iVoc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Amandla Aphezulu Amanje (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| UKUSEBENZA KOKUSEBENZA KWEMODULI (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², izinga lokushisa leseli 25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², izinga lokushisa elizungezile lingu-20°C, isivinini somoya esingu-1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangemuva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Amandla Aphezulu (i-Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Isitsha | 40'HQ |
| Izingcezu ngephalethi ngayinye | 34 |
| Amaphalethi ngesitsha ngasinye | 16 |
| Izingcezu ngesitsha ngasinye | 544 |
| Izinga lokushisa leModule Yokusebenza | -40℃ kuya ku-+85℃ |
| I-Voltage Yesistimu Ephezulu | 1500 DC (IEC) |
| Isilinganiso se-Fuse sochungechunge oluphezulu | 30A |
| Ukubekezelela Amandla | 0/+5W |
| Izinga Lokushisa Elijwayelekile Lokusebenza (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Voc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com