I-LECO N-TYPEUbuchwepheshe Beselula
Ubuchwepheshe be-SMBB Half Cut Cell
Iseli Elibili LobusoUbuchwepheshe beModule
Ukusebenza Okuhle Kakhulu Kwe-Anti-PID Low LID
Imiphumela Engashisi Kakhulu Yokufiphaza Amabala Ashisayo
Ukuphuma Kwamandla Okuphezulu I-BOS ne-LCOE Ephansi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Ikhwalithi Ejwayelekile ye-IEC61215/IEC61730
● Ukuhlolwa kwe-IEC61701/IEC62716 Usawoti/Inkungu/i-Amoniya
| Amaseli Elanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani lamaseli | 132 (6x22) |
| Ubukhulu | 2384 x 1303 x 35mm |
| Isisindo | 38.5kg |
| Ingilazi Yangaphambili/Yangemuva | Ingilazi embozwe ngo-2.0mm ethambile kancane |
| Uhlaka | I-alloy ye-aluminium e-anodized (umthwalo ophezulu oqinisiwe ongawukhetha) |
| Ibhokisi Lokuhlangana | Isilinganiso se-Ip68 (3 ngama-diode adlulayo) |
| Amakhebula Okukhipha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngezifiso | |
| Izixhumi | Iyahambisana ne-Mc4 |
| Ukuhlolwa komthwalo wemishini | Ngaphambili 5400Pa / Ngemuva 2400Pa |
| ISIGABA SAMANDLA | I-ALET-690ND | I-ALET-695ND | I-ALET-700ND | I-ALET-705ND | I-ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| I-Voltage Yesekethe Evulekile (iVoc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Amandla Aphezulu Amanje (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| UKUSEBENZA KOKUSEBENZA KWEMODULI (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², izinga lokushisa leseli 25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², izinga lokushisa elizungezile lingu-20°C, isivinini somoya esingu-1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangemuva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Amandla Aphezulu (i-Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Ukusebenza Kahle Kwemodyuli I-STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Isitsha | 40'HQ |
| Izingcezu ngephalethi ngayinye | 32 |
| Amaphalethi ngesitsha ngasinye | 18 |
| Izingcezu ngesitsha ngasinye | 576 |
| Izinga lokushisa leModule Yokusebenza | -40℃ kuya ku-+85℃ |
| I-Voltage Yesistimu Ephezulu | 1500 DC (IEC) |
| Isilinganiso se-Fuse sochungechunge oluphezulu | 35A |
| Ukubekezelela Amandla | 0/+5W |
| Izinga Lokushisa Elijwayelekile Lokusebenza (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Pmax | -0.30%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Voc | -0.24%/℃ |
| I-Coefficient Yokushisa ye-Isc | +0.04%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Ucingo/I-Whatsapp/I-Wechat:+86 13023538686
I-imeyili: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City,China
www.alifesolar.com